




1785–1864 · Frans
Alexis-Nicolas Pérignon
Belangrijke werken
Tik om groter te bekijken.
Volgende stop
Bekijk de kunststromingen →
Alle kunststromingen in de collectie, van de renaissance tot popart.
Prints van Alexis-Nicolas Pérignon
Met de hand afgewerkte, archiefbestendige prints van het oeuvre van Alexis-Nicolas Pérignon.
Boerderij met kippen en geiten - Alexis Nicolas Pérignon
Vanaf £28,00
Boerderijen en water met eenden - Alexis Nicolas Pérignon
Vanaf £28,00
Title Print with Shepherd and Herd near a Farmhouse - Alexis Nicolas Pérignon
Vanaf £28,00
Boerderij en ruiter met twee paarden - Alexis Nicolas Pérignon
Vanaf £28,00
Haal Alexis-Nicolas Pérignon in huis.
Bekijk alle prints van Alexis-Nicolas Pérignon →Veelgestelde vragen
Wanneer werd Alexis-Nicolas Pérignon geboren?
Alexis-Nicolas Pérignon werd geboren in 1785 en overleed in 1864.







